GłównaKontakt
Sopot to magiczne miasto, które przyciąga znanych aktorów muzyków oraz wielu najznamienitszych gości już od dziewiętnastego wieku. Od początku swojego powstania miejsce to ma letnio - rezydencyjny charakter. Sercem tego kurortu jest deptak Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużeniem jest sopockie molo.
Właśnie przy "Monciaku" znajduje się nowoczesna, typowo sopocka kamienica "Trzy Gracje", do której mamy zaszczyt Państwa zaprosić. Oferujemy uroczy apartament, z którego okien roztacza się widok na kawiarnie przy deptaku Monte Cassino. Wewnątrz będziecie Drodzy Goście mile zaskoczeni zarówno aranżacją jak i wyposażeniem, znajdziecie tam
nowoczesny aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, wygodną łazienkę, pralkę, żelazko, telewizję kablową ale przede wszystkim miejsce do wypoczynku dla 4 osób. Dodatkowo nieodpłatnie proponujemy miejsce w monitorowanej hali garażowej do której zjeżdża się windą. Oczywiście standardem jest komplet świeżych ręczników oraz pościeli.
Wychodząc z budynku jesteście Państwo w samym sercu głównego deptaku Sopotu –wokół kawiarnie, restauracje, bary sushi ,sklepy i urok kurortu na wyciągnięcie ręki. Kilka minut spaceru i podziwiamy łabędzie i mewy przy Sopockim molo.
To magiczne miejsce łączy urok tradycji z nowoczesnością.